Návštěvní kniha

Napište nám, budeme velice rádi a těšíme se na Vaše písmenka.


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

(153)
(93) Jakub Mihuna
3. 02. 2012 13:07:25

Dobrý den paní Piklová,
chtěl jsem Vás pozdravit a pochválit Vaše svěřence. Byl jsem s Vámi na honu v Ploužnici v sobotu 28.1.2012 a moc se mi libila práce Vašich pejsků. Až z Vašich stránek jsem se dozvěděl, že ta hezká fenečka špringra je Caisa. Pořád jsem Vám pořádně nerozuměl jak na ní s pánem voláte. A musím pochválit její práci loveckého psa.
Navíc Brit je opravdu krásný münsterlanský ohař. Velice pracovitý.
Doufám, že se s Vámi potkám v další lovecké sezóně v Ploužnici. Práce Vašich pejsků je vynikající. Jakub M.

(92) Zbyněk Jína
29. 01. 2012 20:02:13
email

Taktéž lituji, že mě přemohli bacili a já se nemohl této naháňky účastnit. Bude se o ní asi v dobrém dlouho mezi námi myslivci povídat. Rovněž by prý z této naháňky měla radost munička sellier a bellot!!!! ))

(91) Mirka Pomezná
22. 01. 2012 20:11:12

Ahoj chrastaváci, dnes jsem se dostala na Vaše stránky a klobouk dolů. Vy toho stíháte. To my sedíme doma " na zadečku " jsme totiž obě těhulky :-). Já i naše chlupaté štěstíčko Brista. Tak nám držte palečky :-)

(90) Alena a její smečka
10. 01. 2012 12:59:19
email

Dobrý den pane Lukeši,
jak je ten svět kynologie opravdu malý. :-). My jsme se Arnoltic nezúčastnili. Bohužel Jarda je nemocný a já jsem vyrazila směr Ploužnice. Doufám, že se brzy potkáme a zase popovídáme.

(89) Jirka Lukeš
10. 01. 2012 12:46:05
email

Dobrý den ze Semilska a srdečný pozdrav. S chutí právě dočítám Vaše zkušenosti a postřehy z kraje, který jsem doposud neznal. Ale měl jsem tu šanci se zúčastnit naháňky v Arnolticích minulou sobotu, a tak nejen podle Vašich fotek, ale i z vlastních zkušeností už vím, jaké situace popisujete. Asi není úplnou náhodou, že s p. Hrdinou jsme chodili s našimi psy v lečích, ale že jsme se dostali i k Vašim psům, atd. On ten svět myslivecké kynologie také na ní až tak nekonečně veliký!?! Pro nás s Čárlinem (WSS) to byla první zkušenost práce tohoto typu. A byl jsem na něho velmi zvědavý, jak se této příležitosti chopí. Vlastně ani nevím, nakolik se konkrétního kontaktu s černou zvěří dočkal, protože netrvalo dlouho, a už s ostatními psy v leči pracovali samostatně někde před námi. A statečně hlásili kde co? A černou z leče vytláčeli. No a protože to přežil bez bázně a hany, a hlavně bez úrazu, a na připísknutí se vracel, měl jsem z něho i za něho radost. Byl to pro nás oba zrčitě skvělý zážitek, a byl bych rád, když nikoli poslední. Samozřejmě hony v Bažantnici v Ploužnici nemají chybu a rádi se na ně těšíme také. Do té doby nás ovšem s Fárinem (ASS) čekají v pozdním létě další zkoušky, neboli konec lítání!! Přeji Vám i Vašim pejskům tedy hodně další radosti z obdobných akcí a ať se v nich nacházejí. Srdečně Vás zdravím a Myslivosti zdar Jirka Lukeš(88) Sally
3. 01. 2012 21:05:51

Nice blog, keep it going!

(87) Jirka Lukeš
9. 12. 2011 11:18:29
email

Dobrý den a srdečný pozdrav ze zamlženého Podkrkonoší.
Nevím, zda nebudu ve svých řádcích limitován velikostí nabízeného rámečku, nemám s tím až tolik zkušeností. Když, tak text zkrátím.
Především Vám chci říci, že si velice rád čtu Vaše postřehy, zkušenosti a hlavně dojmy z práce s loveckými psy, především však z bažantnice Ploužnice. Protože je to přesně ono prostředí a onen svět, kterému jsem já sám, ale především moji psi tolik podlehli. A tak si povídání o aktuální návštěvě a práci v bažantnici rád pročítám a vše se mně znovu barvitě vyjevuje.
Při pohledu o 2 roky zpátky, když jsme vlastně začínali se starším WSS, musím se trochu usmívat. Tehdy jsme se nějakým řízením osudu dostali do mailového a následně telefonického kontaktu s p. Procházkou, kdy jsem využil nabídky chodit se psem kolem plotů a zahánět zpět bažanty. Pro nás oba, s Čárlinem, to byl neskutečný zážitek, a strašně rádi jsem se k té práci vraceli. Živá zvěř!!!
No a jak začaly hony, trochu vzdálená atmosféra střelby, štěkotu psů a všeho toho halasu nás nemohla nevtáhnout. A tak jsme náhle po obědě stáli poprve v leči a narychlo sháněli informace, co tam máme dělat? Naštěstí (tedy pro nás) onen Kazach nic nestrefil, a tak to bylo bez ostudy. Ale "chytli jsme se", a už nás to mělo! A v plné parádě!!!
Takže jezdíme už třetím rokem a onen svět nás podmaňuje stále víc. Už teď, s blížícím se koncem roku si s hrůzou uvědomuji, jak se nám všem (tedy už se 2 psy) bude strašně stýskat.
Ale nevadí, jsme přece už velcí?!? Nakonec, vždyť se přece dočkáme?!?
Chci moc a moc pochválit Vaši Caisu, je neskutečně šikovná a akční! Rád Vám k ní gratuluji. Je radost se dívat na její temperament a její práci!
Tak ať nám všem všechny tyhle zážitky vytrvají anebo jsou nahrazeny podobnými dalšími.
Přeji Vám při této příležitosti hezké Vánoční a další svátky, i Vaší rodině.
A Vašim pejskům? Ať se stále mohou oprávněně těšit na tyhle všechny radosti a ať je prožíváte společně. Nakonec, jejich radost je přece naší radostí, snad ještě větší?
Srdečně Vás zdravíme
Jirka Lukeš (to je ten s těmi prdlými špringry)

(86) Bouzková Věra
2. 12. 2011 08:27:28
email

Pochvaluji Tvé kynologické akce-účast,nadšení,elán,radost,fyzickou náročnost....úspěchy ve všem,jen tak dál...

(85) Alena a její smečka
1. 12. 2011 12:59:01

Dobrý den pane Kroupo, děkuji Vám velice za Váš příspěvek. Moc nás potěšil. Pochvala vždy hřeje u srdce a já můžu otevřeně říci, že jsme na Caisinku náležitě hrdí.

(84) Kroupa
23. 11. 2011 10:57:48

Dobrý den paní Piklová, včera, 22.11.2011 jsem v bažantnici viděl pracovat Vaší fenečku Caisu. Nemohl jsem z ní odtrhnout oči. Musím pochválit její vzornou práci a velikou poslušnost. Překvapilo mě, jak je zaujatá jen tím jedním postřeleným bažantem a na ostatní zdravé nekouká. V leči u odchoven mě překvapila jak nádherně přinesla bažanta, který se postřelený dostal zpět do leče a ona ho ulovila a bez náznaku zájmu o ty zdravé Vám ho donesla a nenarušila vůbec probíhající leč. Buďte na ní hrdá. Je to fenečka s velkým srdcem zapálená pro práci loveckého psa s perfektní poslušností. To se vidí málokdy. Kroupa - střelec v kšiltovce

Komentáře nejsou povoleny.