13.12.2013 hon bažantnice Ploužnice a ocenění nejlepšího vůdce a hlavně psa

A zase je to tady…. hon v bažantnici.A dnes se s námi vydala i Alenka Sedláčková se svou fenečkou pointra Camminou.

Dnes jsme se velice do bažantnice těšily, protože jsme se po roce opět uviděly s některými našimi kamarády, které vídáme jednou do roka zde v Ploužnici.

Hon byl samozřejmě perfektní 🙂 a my se těšily jak si na “ Poslední leči“ popovídáme. Jaké bylo naše překvapení, když si parta super lidiček připravila i něco pro nás vůdce psů. A to vyhlášení nejlepšího vůdce bažantnice Ploužnice.

Úplně ale největší překvapení bylo, že jsem toto ocenění dostala já a samozřejmě i Caisa. Vždyť my se jen stejně jako ostatní zde snažíme odvést vždy tu nejlepší práci na přinášení a dohledávkách střelené a postřelené zvěře. Bez dobrých psů by v bažantnici docházelo k velkým ztrátám. Vždyť každého z nás velice mrzí nedohledaný kus zvěře.

Osobně si myslím, že ocenění patří právě více Caise, protože ta se asi pro bažantnici narodila. Když jsem s ní šla poprvé na hon do Ploužnice, trnula jsem hrůzou aby se nedostala do leče, aby nehonila zdravé bažanty… Prostě takový začátečnický strach. Teď vím, že jí můžu bezmezně věřit, ona si zde žije svým životem, ke kterému mě vlastně ani nepotřebuje. Ona přesně ví co dělat a jak to udělat, kam může a kam ne. 🙂 Prostě je to úžasná fena s úžasnými vlastnostmi. 🙂 Prostě CAISA. 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.