21.1.2012 naháňka MS Andělka – Loučná

Jako každý rok, i letos, MS Andělka-Loučná pořádalo tradiční naháňku na “ černou a škodnou“.Já s Ašinou jsme omarodily  a tak jako zástupci naší “ smečky “ vyrazili Jarda s Britkem a Caisou. Dařilo se jim a pěkně si to užili.

A mě mrzelo, že jsem se nepřemluvila a nešla porazit bacily do leče :-). Protože pravidlem je, že se “ na Andělce“  boříme po kolena do sněhu a prasátka skoro nevidíme.  A jednou nejedu a prasátek je plný les.

Protože Diana střelcům přála, bylo uloveno devět kusů černé zvěře. Spokojenost zářila snad ze všech, neboť snad každý v leči viděl nějaký ten kus.

Po výřadu a poděkování Dianě za umožnění lovu se všichni odebrali na “ Poslední leč “ do chaty mysliveckého sdružení k výbornému pohoštění a malé tombole na závěr.

Děkujeme všem členům sdružení Andělka-Loučná za pozvání a doufáme, že budeme nadále zváni i s pejsky v následující lovecké sezóně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: 21.1.2012 naháňka MS Andělka – Loučná

  1. Zbyněk Jína napsal:

    Fotečky od Alenky. Taktéž lituji, že mě přemohli bacili a já se nemohl této naháňky účastnit. Bude se o ní asi v dobrém dlouho mezi námi myslivci povídat. Rovněž by prý z této naháňky měla radost munička sellier a bellot!!!! :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.