23.1.2010 Naháňka sdružení Andělka, honitba Višňová-Loučná

Dnes jsme byli pozváni mysliveckým sdružením Andělka na poslední naháňku na černou a škodnou.  I když počasí bylo velice mrazivé a teplota klesla až pod 13 stupňů naháňka se vydařila.

Pejskové pracovali velice dobře, žádného ani nenapadlo nahánět srnčí zvěř. To víte, domluva před začátkem leče pomohla :-))). Caisa hlásila každičkou stopu v lese a její ségra Cloey se to od ní snažila konečně okoukat. Doufáme, že se nám pořádně holka rozštěká. Protože její slídění je na jedničku.

V první leči jsme narazili na tři lončáky a dva z nich nám dovolila Diana ulovit. V druhé leči jsme tak úspěšní nebyli. Na výřadu vzdali poctu dvěma kusům černé a jedné lišce.

Brit i Caisa odnesli hon zraněním tlapek, ostrý led a sníh je pořezal. Já jsem dokulhala k autu z poloviny druhé leče s vyhozeným kolenem. Ale i přes tato zranění se těšíme již na začátek podzimní lovecké sezóny.

Ctěla bych poděkovat mysliveckému hospodáři Pepíku Hrdinovi, páníkovi Cloey, za pozvání na hony a naháňky pořádané jeho mysliveckým sdružením a zároveň bych ráda poděkovala i členům tohoto sdružení za perfektní pozesení a pohoštění po akcích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.