27.10.2012 hon bažantnice Ploužnice

Uplynul jen jeden den a my opět vyrážíme směr bažantnice na jeden z největších honů letošní sezóny.Počasí nám vůbec nepřeje. Od noci padá  mokrý sníh a je nepříjemná, vlezlá, mokrá zima.  Dnes jsem vůbec nechtěla jet, když jsem to venku viděla, ale slib je slib a tak jdeme vymrznout  :-).

Caisa i já jsme připraveny skoro na vše :-). Jen ne na rozmočené boty, kalhoty, těžkou bundu a zimu, která „odlupoje“ nehty :-). Ale přežily jsme to. Ve venkovním stanu byla hrozná zima a tak v přestávce skoro lezeme do rozdělaného ohně 🙂 Z nás i ze psů se jen kouří :-).

A tak dohledáváme, nosíme a zase dohledáváme v tempu aby jsme se obě zahřály. Dnes to nebyla žádná sranda a myslím si, že to pár lidí odmarodí. A asi včetně mě :-(, protože rozmočené boty a kalhoty nejsou tím nejlepším v tomto počasí. Výřad byl dnes veliký,         1 302 kusů bažantů a orebic.

I na Caise je vidět, že toho má opravdu plné zuby a tak dnes nečekáme ve stanu na jídlo po honu a rychle nasedáme do auta a míříme směr domov, horká vana a roztopený krb.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.