31.12.2010 Silvestrovská naháňka MS Harta – Višňová

Jako každý rok poslední den v roce, jsme využili pozvání MS Harta – Višňová na “ Silvestrovskou procházku „. Pozvání přijala i Petra a její psí smečka z Bohemia Jewellery s Jaruška. My jsme sebou vytáhli našeho adepta Petra Müllera a rodinku Brindzákovu – Radka a Renatku.

Po nástupu jsme se přesunuli na začátek první leče. Terén byl velmi těžký, sníh byl místy po pás. Jediný komu spousta sněhu nevadila byli psiska. Ti se řádně proběhli :-). V leči byl uloven jeden kus černé. Já jsem viděla krásných osm kusů dančí zvěře – daněly a dančata. Pomalinku se kolem mě přesunovali mimo leč. Byl to nádherný pohled, protože přecházeli pár metru ode mě.  V druhé leči byla pouze zvěř srnčí a dančí. Podle slov některých honců  –  “ jsem tam málem chcípnul  :-)). Vyfoť mě ať jim ukážu, že to není žádná sranda “

 Po výřadu jsme se všichni rozloučili, popřáli si do nového roku a zamířili k domovům. S námi se vydala i smečka Bohemia Jewellery na kafíčko, gulášek, ohrát se, osušit se, popovídat si a hlavně načerpat teplo do kožíšků. Děkujeme jim za návštěvu a těšíme se na naše další setkání. Dále bych chtěla poděkovat našemu adeptovi Péťovi Müllerovi za poskytnuté fotografie a perfekní fotodokumentaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.