7.12.2012 hon bažantnice Ploužnice

A zase přijel “ AUTOBUS “ 🙂 Dnes vyrážíme do Ploužnice ve složení : já, Caisa, Franta s holkami Fronou a Denčou a Jirka s Amigem. Autobus se hodí :-). Nemusím řídit a je o mě postaráno. Holky vždy Ama utlačují, rozvalí se v zavazadlovém prostoru a chudák Am jen kouká a poslušně sedí :-). To víte, špringry :-). Jsou to potvory :-).

V Ploužnici nás přivítalo nádherné počasí. Modrá obloha ale velký mráz. A tak jsme s Františkem nasadili holkám vestičky na záda. jednak jsou perfektně vidět při dohledávkách ve vyšším porostu a pak pod vestičkou mají záda krásně teplá.

Dnes jak je vidět i z fotek, jsme si vše užili. Pesani se vyřádili při práci a v krásném, čerstvém sněhu. A mě se povedla jedna z nejkrásnějších fotek sezóny. Caisa s bažantí slepičkou v mordě.

I další fota jsou super. Jsou to obrázky, které budou jednou vyvolávat v paměti vzpomínky na super lidi, na kamarády a přátele z naěeho okolí a ukazovat bažantnici, hony a naháňky či myslivecké akce. Již teď, když si je prohlížím,  vzpomenu si jak ten a ten udělat to či ono. Jak tento pejsek výborně pracoval, či jak Caisa dohledala na velikou dálku bažanta, jaké byly začátky naší Ašinky nebo jak Britek úžasně pracoval.

Příspěvek byl publikován v rubrice Focení, Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.