18.2.2012 VČS MS Andělka – Loučná

Dnes jsme s Jardou využili pozvání na Výroční členskou schůzi MS Andělka – Loučná.  Rádi využíváme pozvání tohoto sdružení, protože na akcích je přátelská atmosféra pravidelností.

Po přivítání jsme si vyslechli zhodnocení dosažené práce končícího mysliveckého roku  sdružení, úžasnou zprávu předsedy MS Karla Munzara. Z jeho zpráv by jednou mělo myslivecké sdružení sepsat paměti :-), protože jeho zprávy jsou nepřekonatelné. Následovala zpráva hospodáře Pepíka Hrdiny a zpráva pokladníka.

Dále následovali vystoupení jednotlivých zástupců pozvaných mysliveckých sdružení, které obsahovali hrubou zprávu o činnosti, odlovu, plánech do budoucna a hlavně poděkování a blahopřání pořádajícímu MS.

Po přestávce přišel na řadu výborný oběd, káva se zákuskem a volná zábava. V ní se probrali lovecké a myslivecké zážitky a zároveň přišla na řadu i myslivecká latina :-).

Já bych za naší “ smečku “ chtěla poděkovat všem členům MS za pozvání na společné hony a naháňky, které sdružení pořádá. Vždy se nesou ve výborném duchu a naši chlupáči se zde vždy výborně lovecky vyžijí a my velice rádi po úspěšném lovu posedíme s kamarády myslivci. Doufám, že budeme s našimi chlupatými společníky i nadále zváni v následující lovecké sezóně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.