29.1.2013 hon bažantnice Ploužnice a poděkování Caise

Tak a je to tady. Poslední poplatkový hon v bažantnici Ploužnice a lovecká sezóna je u konce. A počasí nezklamalo. Zataženo a sníh začíná být velice mokrý a tát. Za chvilku zde bude jen led a kluzko.

Caisa je ve svém živlu, všechny střelená pernatá musí být její :-). Vždyť bude na dlouhou dobu odmlka. Má tolik práce, že u “ Pomníku “ nestíháme :-).  Nosíme pro 5 střelců a to je makačka. A pak je tu jeden bažant, který ve velké výšce dostal, ale plachtil velice, velice daleko. Každý mě odrazoval, že se to nedá dohledat. Ale my se po cca 10 minutách vracíme s úspěchem a střeleného bažantíka máme.  Já jsem spokojená a Caisu střelci chválí. Jsem tak trochu pyšná, protože Caisa si letos opravdu mákla a spoustu “ ztracené “ zvěře velice dobře dohledala.

Musím jí poděkovat, vím, že slova jí nic neřeknou, ale přeci: Caiso moc děkuji, že jsi takovým výborným loveckým psem. Že to, že jsem si tě vybrala na fotografii, když ti bylo 20 dní, byla opravdová “ láska na první pohled “ Doufám, že s námi prožiješ ještě velice dlouhý  a spokojený život. A že budeme moci společně ještě dlouhá léta jezdit do bažantnice, pro kterou jsi se asi určitě narodila. DĚKUJU.

Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.