31.1.2013 závěrečný personální hon bažantnice Ploužnice a poděkování všem

Opravdu poslední hon letošní lovecké sezóny v bažantnici Ploužnice. A já jsem velice ráda, že můžeme s Jardou využít pozvání výborných lidí z bažantnice, bez kterých by to nebylo takové jako to je. S námi vyráží Caisa a Aša.  Holky si opravdu zamakaly a já i Jarda jsem si zastříleli. Ano, dnes i my jsme se stali při honu lovci. Byl to krásně strávený den.  Opravdu neměl chybu. A i počasí nám přálo. Ráno nás vítalo sluníčko, sice pak zalezlo a zatáhlo se, ale déšť vydržel až do doby než jsme skončili.

Po skončení honu vše pokračovala v nádherném prostředí srubu. Po výborném obědě následovala zábava s hudbou a dalším občerstvením a volbou Krále honu. Pro letošní rok se jím stal pan Karel Pfeifer, výborný člověk a letitý vůdce psů. Člověk, který psům rozumí a je vidět jak i psi rozumí jemu. Prostě nádherná souhra vůdce a psa.  Karle gratulujeme. Králi smekáme před tebou.

Děkujeme majiteli bažantnice Ploužnice panu Miloši Procházkovi a  panu Jiřímu Koníčkovi, hospodáři bažantnice za pozvání na hony, bez kterých si již nedokážeme představit období od října do ledna. Děkujeme, že jsme se mohli stát součástí bažantnice. Rádi se k Vám vracíme a jezdíme pomáhat. Děkujeme, že nám umožňujete u Vás provádět výcvik loveckých psů. Bez Vás by naší pejsci neodváděli takové pracovní výsledky, protože drobná zvěř velice moc chybí.

Zároveň bych chtěla poděkovat Všem lidičkám, kteří zajišťují za každé situace bezpečnost a plynulost honu. Odhodlaně procházejí lečí za každého počasí a pro ostatní vytvářejí krásný lovecký a kynologický zážitek. Nenechte se ničím odradit. Vždyť bez Vás všech by bažantnice Ploužnice nebyla bažantnicí Ploužnice.

Držím Vám všem palce a nezanevřete prosím na naší Chrastavskou smečku.

Děkuje Vám celá Chrastavská smečka, Alena, Jarda, Caisa, Brit a malá Aša.


Příspěvek byl publikován v rubrice Myslivecké akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: 31.1.2013 závěrečný personální hon bažantnice Ploužnice a poděkování všem

  1. hfo napsal:

    Opravdu pěkná naháňka a pěkné fotky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.