29.12.2011 přikrmování s pointry :-)

Když jsme se seznámili s Alenkou a Romanem Sedláčkovými z chovné stanice Seventeen,  tušili jsme že jsou to suprový lidé. Když jsem vzala poprvé Alenku do Ploužnice, bylo jasné, že naše přátelství bude opravdové. A proto jsem se těšili na dnešní den. Před časem jsme pozvali Sedláčkovi a jejich pointří smečku na procházku po naší honitbě – zanesení krmení pro lesní zvěř.

S našimi pejsky, Britkem Caisou a Ašou vyrazili zástupci jejich velké smečky. A to tři pointří holčičky Dela z Dubských lesů,  Alba a Alka Seventeen.  Naši pejsci jsou rychlý, alespoň jsem si to doteď  myslela. :-). Ovšem na pointří slečny neměli. Sice se jim snažili část výletu stačit, teda jen Britek a Aša, protože Caisa je dáma a ta si přeci pracuje v lese po svém :-), ale pak náskok pointřích holčiček narůstal :-).

Zanesli jsme do zásypů, do krmelců a prošli jsme se při krásné procházce. Celou dobu bylo co si povídat.  Večer jsme se sešli u nás doma na skleničku výborného pití a celý večer jsme trávili vyprávěním o našich psích kamarádech, kteří pro obě naše rodiny znamenají smysl života. “ Semleli “ 🙂 jsme výživu, nemoci, výcvik a zkoušky našich čtyřnohých kamarádů. Vůbec nám nevadilo, že se blíží půlnoc. Dokázali bychom povídat až do rána, ale museli jsme si nechat něco i napříště :-), i když si myslím, že my máme k vyprávění témat a příhod dosti a nikdy nám nedojdou :-).

Příspěvek byl publikován v rubrice Péče o zvěř. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.