Klubová výstava Německých křepeláků Rohozná 16.6.2012

Tak jsem úplně zapomněla napsat to, že naše Ašinka prožila veliký úspěch na Klubové výstavě Německých křepeláků v Rohozné u Jihlavy.

Vyrazili jsme tam všichni ráno ve 4 hodiny a cesta byla hrozná. Brněnská dálnice je otřesná. Kdo po ní jel a jezdí musí mi dát za pravdu. Už se nedivím, že je zde tolik bouraček, protože kdo nejede / nebo spíše “ neletí “ /v levém pruhu, má velký problém.  Ale zpět k výstavě.

Dorazili jsme do Rohozné, zaparkovali a vydali se směr fotbalové hřiště. Bohužel při počasí, které tento den panovalo, bylo zde příliš málo stínu jak pro pejsky tak pro vůdce. A pro mě bylo vedro a hlavně zničující slunce, které se nekamarádilo s antibiotiky, které jsme musela užívat.

A tak nastal den „D“ pro Jardu a on byl nucen předvést naší Ašu v kruhu. Kruh fen posuzoval pan Antonín Kadlec. Po nástupu nastoupila u fen třída dorostu a hned po ní námi očekávaná třída mladých.  Aša s Jardou nastoupila v konkurenci 24 fen. A s velikým úspěchem. Získala ocenění VÝBORNÁ.

Zde je výstavní posudek:

BABOO DOLSKÝ POTOK – Výborná

52 cm, chrup úplný, skus nůžkový, oko světle hnědé. Fena středně silné kostry, na horní hranici výšky, výborná hlava i ucho, korektní horní linie, správné postavení i úhlení končetin, prostorný pohyb, výborná srst.

Zároveň s námi se výstavy zůčastnil i “ Méďa “ CHRIS Z VĚTRNÉ PASEKY se svými pány Zuzankou a Sašou Vrágovými. I jemu se výstava velice povedla. Jeho ocenění je Výborná 4.Příspěvek byl publikován v rubrice Výstavy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.